Geçici Gümrüklü Saha Serbest Süresi.

Geçici Gümrüklü Saha Serbest Süresi.

 

Mermer ihracatlarını desteklemek üzere 2017 yılından bu yana siz değerli ihracatçılarımızın kullanımına sunmuş olduğumuz geçici gümrüklü sahada ücretsiz blok mermer depolama hizmetleri için halihazırda uygulamakta olduğumuz 60 gün serbest süre uygulamasının, yaklaşan kış sezonu da göz önüne bulundurularak 31 Mart 2021 tarihine kadar 90 güne  çıkarıldığını memnuniyetle bilgilerinize sunar,  Port Akdeniz olarak ihtiyaç duyulan her dönemde ihracatçılarımıza desteğe hazır olduğumuzu  belirtmek isteriz.

 

Not: Geçici gümrüklü sahada kanuni depolama sürelerinin sorumluluğunun ve takibinin tarafınıza ait olduğunu tekrar önemle hatırlatmak ister, sağlıklı günler dileriz.

 

Biz Kimiz?

Port Akdeniz, Antalya, kruvaziyer terminali, konteyner terminali, dökme yük, genel kargo ve proje kargo terminali içeren çok amaçlı bir limandır. Antalya'nın en batı ucundaki Kemer kavşağında yer alan Port Akdeniz, Alanya, Mersin, Konya, Akşehir, Afyon, Burdur, Denizli gibi önemli turizm, sanayi ve ticaret merkezlerine bağlanan yüksek kaliteli otoyollarla hinterlandı ile bağlantılıdır.

Tümünü Görüntüle